PAVASARIO DIENOS STOVYKLA

Ar esate girdėję „tėti, nupirk šuniuką”? , „noriu jūrų kiaulytėėėės”, ilgesingų padūsavimų pamačius katinėlį draugo namuose ir kaltinimų, jog niekaip tėvai nenuperka gyvūno.
O ką, jeigu pasiūlytume gyvūnų „terapiją” visai savaitei, kad poreikis paniurkyti, paglostyti ir pamyluoti ir būtų patenkintas?

Senai pripažinta, kad gyvūnai teigiamai veikia vaiko savijautą: mažina stresą, gerina bendrą emocinę gerovę, vaikai tampa laimingesni ir patiria ramybę.

Kviečiame į 4 dienų stovyklą visus neabejingus žmogaus mažiesiems draugams, kurios metu bendrausime su augintiniais, daugiau sužinosime apie jų ypatumus, akcentuosime vaiko atsakomybę renkantis gyvūnus ir parodysime kas būna, kai atsakomybės nėra…

Ką veiksime?

Draugausime su kaniterapiniais šunimis. Panemunės Šile numylėti keturkojai žais, dalyvaus estafetėse ir savo atsidavimu bei jaukiu buvimu stiprins vaikų psichologinę būseną.

Ugdysime tvarumą gamindami VšĮ „Penkta koja” globojamiems gyvūnams žaislus iš panaudotų teniso kamuoliukų bei nebetinkamų dėvėti rūbų.

VšĮ Penkta koja globoja virš 300 šunų ir visiems jiems reikia žmogaus pagalbos – paglostyti, pavedžioti, parodyti šilumą ir rūpestį. Važiuosime į šunelių prieglaudą ir padėsime šeimininkams pasirūpinti gyvūnais.

Kaip gi be išvykos? Vyksime į žirgyną, kur susipažinsime su ten gyvenančiais žirgais, jų gyvenimu, buitimi ir jojimo inventoriumi. Mokysimės žirgus pabalnoti, glostysime ir šukuosime šiuos taurius gyvūnus, maitinsime skanėstais. Dar mūsų laukia labai įdomi edukacija su žirgais, na o drąsiausieji galės pajodinėti žirgyno teritorijoje.

Vaikai turi baimių? Puiku! Dalyvausime Kauno Zoologijos sodo edukacijoje „Baimės!”, kur su gyvūnų pagalba vaikai turės galimybę savo baimę pažinti, suvokti jos priežastis ir gal netgi ją truputį prisijaukinti.

Paskutinę stovyklos dieną, penktadienį, vaikų laukia „DIENA SU AUGINTINIU”! Kviesime visus stovyklautojus atsivesti, atsinešti ar kitaip atsigabenti savo augintinį. Pasakosime vieni kitiems apie juos, rodysime, glostysime, maitinsime. Kiekvieno vaiko augintinis – jo pasididžiavimo ir džiaugsmo šaltinis, tad širdelės šiluma dalinsimės kartu.

Ar Jūs pasiruošę patirti geriausią savo nuotykį?


Pavasario stovykloje studijoje „Vėjo pagauti” vietų jau nebeturime, bet organizuojame PAPILDOMĄ GRUPĘ senamiestyje, Jakšto g. 7 įsikurusioje „Renginių galerijoje”. Programa ta pati, profesionalūs vadovai, draudimas, skanus ir vaikams suprantamas maistas 3 kartus per dieną!

Kaina 4 dienų – 130 eur.

Vaikų amžius: 7-10 m.

07:30-08:30 Pasitikimas
08:30-08:45 Mankšta
09:00-09:30 Priešpiečiai
09:45-12:00 Suplanuota veikla
12:30-13:00 Pietūs
13:30-16:00 Suplanuota veikla
16:15-16:45 Vakarienė
17:00-17:30 Dienos aptarimas ir laukiame tėvelių