RUDENS DIENOS STOVYKLA


2020/10/26 – 30 d.


Kviečiame vaikus (6-11 m.) patirti geriausią savo nuotykį rudens stovykloje “Laimės kiemas”. Stovyklas galima pasirinkti Vičiūnuose, Veršvų gimnazijos pradinėje mokykloje, Romainiuose, Kauno Panemunės pradinė mokykla Panemunėje arba Garliavos Jonučių progimnazijoje.

Ką veiksime?

✓ Atitrūksime nuo miesto šurmulio išvykę į sodybą MYLIU KAIMĄ, kur sužinosime kokias SUPER GALIAS turi naminiai gyvūnai, juos maitinsime ir jodinėsime žirgais;

✓ Pramogausime žaisdami dažasvydį V forte, apsirengę tikra kareiviška apranga, apsiginklavę spalvotais dažų kamuoliukais, įveiksime „priešus“, o vėliau, iškėlę draugystės vėliavą – keliausime pietauti;

✓ Zoologijos sodo edukacijos metu aiškinsimės – GRAUŽIKAI yra kenkėjai ar geriausi draugai?

✓ Žygiuosime rudenėjančiame Kauno marių regioniniame parke, pažintiniais takais ir rinksime rudeniškas gėrybes;

✓ VDU Botanikos sode varžysimės orientavimosi žaidime;

✓ Smagiausia rudens stovyklos dalis – CIRKAS! Aplankysime klounų muziejų, dalyvausime interaktyvioje pamokoje, mokysimės triukų, žiūrėsime tik mums paruoštą pasirodymą;

✓ Gaminsime spalvotus aitvarus ir juos leisime Panemunės šile;

✓ Būsime couture kūrėjai – gaminsime sau asmeninius kvepalus;

✓ Kepsime skaniausius ir puriausius desertinius blynus, dekoruosime juos spalvotais pabarstukais ir niam niam, juos skanausime;

✓ Spausime šviežias ir sveikas sultis;

✓ Mokysimės bendrauti ir draugauti, atpažinti ir išreikšti emocijas, linksmai ir prasmingai leisime laiką.

✓ Sauso ledo šou metu sprogdinsime debesis, laikysime rūką rankose ir jį tyrinėsime.

* Programa gali skirtis priklausomai nuo stovyklos vietos. Detalią programą žiūrėti prie konkrečios mokyklos.

Amžius – 6 – 11 m. vaikams, grupės skirstomos pagal amžių;
Nuo spalio 26 iki spalio 30 d.;
Nuo pirmadienio iki penktadienio;
Darbo laikas – 7:30-17:30 val.;
3 kartus maitinimas: priešpiečiai, 2 patiekalų pietūs, karšta vakarienė;
Profesionalūs vadovai, nedidelės grupės;
Kiekvienas vaikas bus apdraustas.

Preliminari dienotvarkė:

07:30-08:30 Pasitikimas
08:30-08:45 Mankšta
09:00-09:30 Priešpiečiai
09:45-12:00 Suplanuota veikla (žiūrėti detalią programą)
12:30-13:00 Pietūs
13:30-16:00 Suplanuota veikla (žiūrėti detalią programą)
16:15-16:45 Vakarienė
17:00-17:30 Dienos aptarimas ir laukiame tėvelių

Kaina: 130 €.

Pirmadienis:
VDU Botanikos sode dalyvausime linksmose ir judriose orientacinėse varžybose, kurių metu sužinosime įdomių faktų apie augalus, mokysimės dirbti komandoje ir skaityti žemėlapius.
Edukacija: sveika mityba, spausime šviežias ir sveikas sultis.
Edukacija: gaminsime asmeninius kvepalus.

Antradienis:
Svečias studijoje su graužikais! Kauno miesto zoologijos sodo graužikų edukacija.
Tapsime meistrais auksarankiais: gaminsime pačius tikriausius aitvarus, juos spalvinsime ir puošime pačių sugalvota tematika, bei mokysimės juos leisti Panemunės šile.
Edukacija: svečias studijoje –  sauso ledo šou!

Trečiadienis:
Eisime žygin į Kauno marių regioninį parką. Kopsime į stačius šlaitus, leisimės į vandens išgraužtas griovas, ieškosime “velnio piršteliais” vadinamų akmenų. Brisime pakrante medžiodami fosilijas, žygiuosime į gražiausias parko vietas ir semsimės galių iš stebuklingo šaltinio.
Vyksime į Vaišvydavos dažasvydžio klubą V forte. Pajusime tikrą kovotojo dvasią žaidžiant pramoginį dažasvydį tarp šimtamečių tvirtovės mūrų. Laukinė Kauno marių regioninio parko gamta, 7 specialiai įrengtos aikštelės užtikrins neišdildomus įspūdžius, o patyrę instruktoriai pasirūpins mūsų saugumu. Po įtemptų kovų keliausime pietauti.

Ketvirtadienis:
Keliausime į sodybą MYLIU KAIMĄ. Miške įkurtoje sodyboje bendrausime su įvairiais draugiškais gyvūnais, jodinėsime žirgu ar poniu, lakstysime didelėj pievoj kartu su ožkomis, glostysime triušiukus, žaisime lauko žaidimus ir supsimės miško supynėse.
Edukacija: gaminsime kvapnius ir spalvotus burbulus voniai.

Penktadienis:
Sveičiuosimės CIRKE!  Sužinosime kaip keitėsi klounų personažas cirko istorijoje, dalyvausime interaktyvioje pamokoje ir įminsime triukų paslaptis. O koks gi cirkas be pasirodymo? Būsime vieninteliai žiūrovai ir mėgausimės tik mums skirtu pasirodymu.
Penktadienio desertas!  Kaip tikri saldumynų ekspertai kepsime desertinius blynus, juos dekoruosime ir skanausime.

O taip pat: lankstysime origami, dekoruosime kaukes spalvotais akmenėliais, dalyvausime talentų šou, versime apyrankes ir šoksime neoninėje diskotekoje.
Pirmadienis:
Išvyka į Vaišvydavoje įsikūrusį dažasvydžio klubą ,,Legionas”. Pajusime tikrą kovotojo dvasią žaidžiant pramoginį dažasvydį tarp šimtamečių V forto mūrų. Laukinė Kauno marių regioninio parko gamta, 7 specialiai įrengtos aikštelės užtikrins neišdildomus įspūdžius, o patyrę instruktoriai pasirūpins mūsų saugumu.
Dalyvausime linksmose ir judriose orientacinėse varžybose, kurių metu sužinosime įdomių faktų apie augalus, mokysimės dirbti komandoje ir skaityti žemėlapius.

Antradienis:
Svečiuosimės CIRKE! Sužinosime kaip keitėsi klounų personažas cirko istorijoje, dalyvausime interaktyvioje pamokoje ir įminsime triukų paslaptis. O koks gi cirkas be pasirodymo? Būsime vieninteliai žiūrovai ir mėgausimės tik mums skirtu pasirodymu.
Kūrybinėse dirbtuvėse – gaminsime kvapnias ir spalvotas druskas voniai bei iš modelino ir sudužusios lėkštės šukės gaminsime nuostabius pakabukus.

Trečiadienis:
Visą dieną praleisime sodyboje “ĄŽUOLŲ VILA”, kur jodinėsime poniu, lakstysime pievoj su ožkomis, šersime avytes, vištas ir žąsis, glostysime triušiukus, žaisime aktyvius žaidimus lauke, valgysime ant laužo keptą maistą.
Kūrybinėse dirbtuvėse – išlaisvinsime kūrybiškumą – gaminsime pasirinkto kvapo ir spalvos ekologiškas žvakutes.

Ketvirtadienis:
Svečiai stovykloje! Kauno miesto zoologijos sodo graužikų edukacija.
Kūrybinėse dirbtuvėse – gaminsime aitvarus, juos spalvinsime ir puošime pačių sugalvota tematika, bei mokysimės juos leisti lauke. Taip pat panaudodami įvairias tekstilės dekoravimo technikas pasipuošime sportinius krepšius bei medvilnines veido kaukes.

Penktadienis:
Aktyvi fizinė veikla mokyklos kieme – linksmosios estafetės, o po jų APDOVANOJIMAI!
Stovyklą užbaigsime trankiu vakarėliu Helloween tema. Bus truputį šiurpu ir labai smagu!
Pirmadienis:
Svečias stovykloje! Stovyklautojai susitiks su kaniterapiniais šuniukais. Kaniterapijos specialistai mokins  teisingo ir saugaus elgesio su šunimis: kaip tarti komandas? Į ką šuniukai reaguoja? Kas yra atsakomybė? Na, o vėliau žaisime su jais ir draugausime. 
Edukacija: pojūčių SPA – kvapnaus, spalvoto ir įvairių formų muilukų gamyba.

Antradienis:
Keliausime į ĄŽUOLŲ VILĄ. Kiek džiaugsmo šioje stovykloje! Bendrausime su įvairiais draugiškais gyvūnais, jodinėsime žirgu ar poniu, lakstysime didelėj pievoj kartu su ožkomis, šersime avytes, vištas ir žąsis, glostysime triušiukus, žaisime lauko žaidimus ir jaukinsimės mažų šuniukų gaują.
Edukacija: gaminsime kvapnias ir spalvotas druskas voniai.

Trečiadienis:
Eisime į Kaimynystės parką, žaisime komandinius žaidimus, rungsimės smagiose estafetėse, galynėsimės greitumo ir vikrumo rungtyse, draugiškai palaikysime vienas kitą. O taip pat  mokysimės atpažinti medžius ir klausysimės rudenėjančios gamtos dainos.
Edukacija: kas yra sveika mityba? Gausime vitaminų bombą – spausime šviežias ir sveikas sultis.
Edukacija: miklinsime rankutes ir išlaisvinsime kūrybiškumą – gaminsime kvapnias, spalvotas ir ekologiškas žvakeles.

Ketvirtadienis:
Vyksime į Vaišvydavos dažasvydžio klubą V forte. Pajusime tikrą kovotojo dvasią žaidžiant pramoginį dažasvydį tarp šimtamečių tvirtovės mūrų. Laukinė Kauno marių regioninio parko gamta, 7 specialiai įrengtos aikštelės užtikrins neišdildomus įspūdžius, o patyrę instruktoriai pasirūpins mūsų saugumu. Po įtemptų kovų keliausime pietauti.
Žaisime orientacinį! Mokyklos kieme dalyvausime linksmose ir judriose orientacinėse varžybose, kurių metu minsime mįsles, mokysimės dirbti komandoje ir skaityti žemėlapius.

Penktadienis:
Svečias stovykloje su graužikais! Kauno miesto zoologijos sodo graužikų edukacija.
Tapsime meistrais auksarankiais: gaminsime pačius tikriausius aitvarus, juos spalvinsime ir puošime pačių sugalvota tematika, bei mokysimės juos leisti lauke.
Edukacija: moksliukas Ignas parodys mums sauso ledo šou!

O taip pat: darysime tattoo, lankstysime origami, dekoruosime kaukes spalvotais akmenėliais, dalyvausime talentų šou ir versime apyrankes.


Mūsų tikslas – suteikti vaikams saviraiškos laisvę, gamtos pažinimo džiaugsmą, pažadinti smalsumą ir skatinti draugystę.