Lapkričio 01 – 05 d. arba lapkričio 02 – 05 d.

Galimybė rinktis 4 arba 5 dienas!


Kviečiame vaikus (6-11 m.) patirti geriausią savo nuotykį rudens stovykloje LAIMĖS KIEMAS studijoje „Vėjo pagauti“, Vičiūnuose.

Ką veiksime?

✓ Svečiuosimės žirgyne! Bendrausime su žirgais, mokysimės juos balnoti, sužinosime kaip žirgai treniruojami ir jodinėsime.

✓ Ruošimės teminiam vakarėliui! Kursime įspūdingas dekoracijas, paversime studiją raganų ir vaiduoklių buveine.

✓ Kokia stovykla be Panemunės šilo?! Sportuosime pušų apsuptyje, komandos varžysi tarpusavyje, siekdamos nužingsniuoti kuo daugiau žingsnių, kurie bus iškeisti į prizus.

✓ Dekoruosime indus dekupažo technika – žadinsime vaikų kūrybiškumą bei lavinsime kruopštumą. Pačių rankomis dekoruotas puodelis ar vazelė taps šilta dovana draugui ar artimajam.

✓ Dalyvausime linksmame Šmėklinių vakarėlyje, kuriam ne tik patys pasiganinsime dekoracijas, bet ir sugalvosime šiam vakarėliui tinkamas veiklas, žaidimus, parinksime tinkamą muziką ir šėlsime su naujais draugais.

✓ Žaisime detektyvus. Ieškosime geometrinių figūrų gamtoje, lyginsime spalvas, mokysimės atpažinti debesis, stebėsime vabzdžių pasaulį per padidinamąjį stiklą.

✓ Tapsime puodžiais – lipdysime sau puodelius arba dubenėlius, o gal vazą mamai ar močiutei?

✓ Nauja Lietuvos zoologijos sodo edukacija „Lietuvos laukiniai gyvūnai“. Edukacijos metu apžvelgsime raudonosios knygos puslapius, atrasime ir pažinsime Lietuvos faunos atstovus, prie kurių išsaugojimo prisideda ir Lietuvos zoologijos sodas. Sužinosime dalies lietuviškų gyvūnų rūšių ypatumus, didžiausias jiems kylančias grėsmes bei jų išsaugojimo galimybes

✓ Kokia stovykla be žygio? Žygis bus! Tęsime Kauno marių pakrančių tyrinėjimą ir kartu su gidu Evaldu išbandysime naują trasą.

✓ Ši dalis skirta tik vaikams – penktadienį susisuksime didžiulius cukraus vatos debesis ir juos sunaikinsime, bet, kad tėveliai nesupyktų dėl papildomo cukraus kiekio, pažadėkite visą savaitę iki tol laikytis atokiau nuo saldumynų 🙂

✓ Visokios įdomybės, protmūšiai ir atradimai laukia TAVĘS stovykloje. Pasiruošęs?

Amžius – 6 – 11 m. vaikams, grupės skirstomos pagal amžių;
Lapkričio 01-05 d. arba lapkričio 02-05 d. (galimybė rinktis 4 arba 5 dienas);
Nuo pirmadienio iki penktadienio;
Darbo laikas – 7:30-17:30 val.;
3 kartus maitinimas: priešpiečiai, 2 patiekalų pietūs, karšta vakarienė;
Profesionalūs vadovai, nedidelės grupės;
Kiekvienas vaikas bus apdraustas.

Preliminari dienotvarkė:

07:30-08:30 Pasitikimas
08:30-08:45 Mankšta
09:00-09:30 Priešpiečiai
09:45-12:00 Suplanuota veikla (žiūrėti detalią programą)
12:30-13:00 Pietūs
13:30-16:00 Suplanuota veikla (žiūrėti detalią programą)
16:15-16:45 Vakarienė
17:00-17:30 Dienos aptarimas ir laukiame tėvelių

Kaina: 5 dienos – 130 €, 4 dienos – 110 €

Pirmadienis:
PANEMUNĖS ŠILAS: šis šilas apsuptas Nemuno kilpos yra trečiasis parkas Lietuvoje sukurtas natūraliame miške. Pažintinių takų ilgis siekia 5,6 km, kuriuos kartu su vaikais įveiksime ugdant ištvermę, komandinę dvasią, norą pažinti.
KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS: dekoracijų teminei šventei gamyba.

Antradienis:
IŠVYKA Į VEIVERIŲ ŽIRGYNĄ: jojimas žirgais yra ne tik sportas, bet ir smagus, aktyvus ir turiningas laisvalaikis. Bendravimas su žirgais, prisilietimas prie gamtos ne tik mažina įtampą, bet ir edukuoja: moko įsiklausyti, pajausti, suprasti šiuos gyvūnis.
KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS: keramikos ir stiklo gaminių dekupažas.

Trečiadienis:
GAMTOS DETEKTYVŲ ŽAIDIMAS: visi vaikai iš prigimties yra smalsūs. Jie nuolat jaučia begalinį norą tyrinėti, eksperimentuoti, ieškoti. Jie taps mažaisiais detektyvais, su kuriais leisimės į nuotykių kupiną kelionę gamtoje ieškant geometrinių figūrų, atpažįstant debesis.
ŠVENTĖ – Šmėklinių vakarėlis (kas turi gali atsinešti karnavalinių rubelių).

Ketvirtadienis:
KAUNO MARIŲ REGIONINIS PARKAS: gamta – puikus mokymosi ir kūrybos laukas, erdvė augti ir tobulėti, o Kauno marių regioninio parko Gamtos mokykla paremta aktyvaus mokymosi gamtoje ir iš gamtos koncepcija. Šį kartą su gidu Evaldu tęsime atradimų kupiną kelionę Kauno marių tvenkinio pakrante nuo Girionių iki Žaisos šaltinio (būtini guminiai batai!)
KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS: dirbiniai iš natūralaus balto molio.

Penktadienis:
SVEČIAS STUDIJOJE: kūno stiprumas ir lankstumas – svarbus augančiam organizmui. Su treneriu Panemunės Šile lavinsime koordinaciją bei stiprinsime pasitikėjimą savo jėgomis.
KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS: atšvaitų gamyba.

STOVYKLOS UŽDARYMAS: cukraus vata, šokiai, apdovanojimai ir kitos pramogos…

* Stovyklos organizatoriai pasilieka teisę keisti programą.Mūsų tikslas – suteikti vaikams saviraiškos laisvę, gamtos pažinimo džiaugsmą, pažadinti smalsumą ir skatinti draugystę.