ŽIEMOS DIENOS STOVYKLA

VASARIO 14-18d.

Per mokinių atostogas


Sveiki! Nauji metai ir atsinaujinusi vaikų dienos stovykla „Laimės kiemas“!
Išklausę ir išgirdę Jūsų ir mažųjų norus, atnaujinome stovyklos programą ir įtraukėme dar daugiau išvykų, edukacijų ir aktyvaus laisvalaikio.

Ką veiksime?

❄ PIRMADIENIS: MEILĖS DIENA
Pirmą stovyklos dieną, jaukiai susipažinę ir aptarę stovyklos taisykles, keliausime į Panemunės šilą, kur žaisime emocijų žaidimus: Kas yra Meilė? Kaip ją jaučiame? Kokios būna Meilės formos? Ar atpažįstu savo jausmus? Po pietų, studijoje, gaminsime saldžiąsias šokoladines dovanas savo mylimiausiems Valentinams.


❄ ANTRADIENIS: MENO DIENA
Keliausime į Nacionalinį Kauno dramos teatrą, kur dalyvausime edukacijoje „Teatro užkulisiai smalsiems“. Sužinosime, kaip gimsta spektaklis, kas vyksta teatro užkulisiuose, bei kaip gaminamos dekoracijos. Drąsiausi lips ant scenos ir turės progą pasijusti tikrais aktoriais. Grįžę į studiją ir sočiai papietavę, gaminsime portretus įvairiomis technikomis.


❄ TREČIADIENIS: GYVŪNŲ DIENA
Valio! Paliksime miestą ir vyksime į gamtą sodybon „Vilko daina“. Ar esate girdėję dainuojančius vilkelius? Taip švelniai haskių šunis vadina sodybos šeimininkai. Eisime į žygį su šiais gyvūnais, žaisime su jais, mankštinsimės ir jaukinsimės. Kas gali būti geriau už laiką su mielais, protingais ir linksmais keturkojais draugais? Pietausime didelėje tipi palapinėje prie laužo. Į studiją grišime prieš vakarienę.


❄ KETVIRTADIENIS: KINO DIENA
Ar mėgstate kiną? Popkornai ir pritemdytos šviesos suteikia malonų jaudulį laukiant pramogos? O kas kitoje kameros pusėje? Ši mūsų diena „Už kadro“ skirta kinui. Galvosime temą, kursime scenarijų, ieškosime geriausių kadrų miške ir studijoje. Pavakary, jaukiai susėdę, žiūrėsime savo kurtą šedevrą, skanaudami popkornais. Filmu planuojame dalintis ir su tėveliais.


❄ PENKTADIENIS: SPORTO DIENA
Vyksime į RIO sporto areną, kurioje kartu su profesionaliais treneriais žaisime žaidimus, lavinsime koordinaciją, reakciją ir stiprinsime kūną. Antroje dienos pusėje vaikų lauks linksmosios estafetės ir iškilmingas stovyklos uždarymas.

Ar Jūs pasiruošę patirti geriausią savo nuotykį?


Kaina 5 dienų – 145 eur.

Kaina 4 dienų (be vasario 16 d.) – 120 eur.

Vaikų amžius: 7-10 m.

Studija Vėjo pagauti, Kiškių g. 22, Kaunas (VIETŲ NEBĖRA)

PAPILDOMA PAMAINA su tokia pačia programa vyks Kauno arkivyskupijos jaunimo namuose (Vilniaus g. 7).

07:30-08:30 Pasitikimas
08:30-08:45 Mankšta
09:00-09:30 Priešpiečiai
09:45-12:00 Suplanuota veikla
12:30-13:00 Pietūs
13:30-16:00 Suplanuota veikla
16:15-16:45 Vakarienė
17:00-17:30 Dienos aptarimas ir laukiame tėvelių