RUDENS STOVYKLA


Šiuolaikiška, intelektuali, sportiška ir turininga

Informacinės technologijos – neatsiejama šiuolaikinio gyvenimo dalis. Jūsų vaikas ne tik žiūri Youtube kanalus, „skrolina” TikTok’us, bet nori apie IT platybes žinoti daugiau? O išgirdus apie turinio valdymo sistemų programavimą, duomenų analitiką ar dizainą išsiplečia akys iš nuostabos? Jis privalo dalyvauti mūsų PROGRAMAVIMO stovykloje.


TEMOS:

  • font-end, UI UX, (turinio valdymo sistemos) – programavimas iš dizaino mylėtojų pozicijos;
  • back-end logika, galimos kalbos;
  • duomenų analitika, duombazės, daiktų internetas;
  • testuotojas, kodų griovėjas, įtarusis Sherlock Holmes ir t.t.


UŽSIĖMIMUS VES – JOLITA KUNCIENĖ, Kauno informacinių technologijų mokyklos mokytoja ir Bit&Byte, Sourcery for Kids bei Teachers Lead Tech Lietuva akademijų mentorė.

VEIKLOS – 4 MUZIEJAI, 4 EDUKACIJOS, ŽAIDIMAI, SPORTAS. Vaikai aplankys 4 skirtingus muziejus ir dalyvaus įtraukiančiose edukacijose bei žaidimuose.
Kauno pilies muziejus. Ar žinote, kad Kauno pilyje yra paslėptas lobis? Iki šiol dar niekam nepavyko jo rasti – galbūt mes būsime tie laimingieji, kuriems pasiseks? Užsiėmime susipažinsime su senaisiais LDK kunigaikščiais, išgirsime nepaprastas Kauno seniūnų ir miesto svečių istorijas apie Kauną, o jose paslėptos užuominos padės surasti ir atrakinti lobio skrynią.
Maironio muziejus. Maironio memorialiniame bute stovyklautojai dalyvaus komandiniame edukaciniame žaidime. Abi komandos tarpusavyje rungtyniaus, kuri komanda padarys mažiau klaidų, taip skatinant atidžiau pasižiūrėti į užduočių atlikimą. Nugalėtojų lauks prizai.
Lietuvos sporto muziejus. Sportuosime naujoje Lietuvos sporto muziejaus sportinėje – edukacinėje salėje, kartu su treneriu pažaisime vikriuosius žaidimus, estafetes, pašoksime ir aktyviai praleisime laiką.
Lietuvos istorinė prezidentūra. Edukacija „Lydekai paliepus”. Nuo žaidimo prie pažinimo – tokiu smagiu būdu šiame kultūrinės edukacijos užsiėmime stovyklautojai susipažins su gana sudėtinga XIX a. ir XX a. Lietuvos ir pasaulio istorija.

Ar Jūs pasiruošę patirti geriausią savo nuotykį?

Pilnas maitinimas – pusryčiai, pietūs, vakarienė.
Profesionalūs vadovai.
Vaikų amžius – 11-13 m.
Kaina – 200 eur.
*

* Stovykloje būtina turėti savo kompiuterį.

07:30-08:30 Pasitikimas
08:30-08:45 Mankšta
09:00-09:30 Priešpiečiai
09:45-12:00 Suplanuota veikla
12:30-13:00 Pietūs
13:30-16:00 Suplanuota veikla
16:15-16:45 Vakarienė
17:00-17:30 Dienos aptarimas ir laukiame tėvelių