TIK 4 PAMAINOS!!!


Kviečiame vaikus (6-10 m.) patirti geriausią savo nuotykį stovykloje LAIMĖS KIEMAS. 

Vasara vaikams tai metas augti ir tobulėti. Jie gali išmokti naujų įgūdžių, užmegzti naujas draugystes, sustiprinti ryšius su šeima ir patirti nuotykių. Tai metas, kai jie gali kurti savo prisiminimus ir atrasti save.

Kiekviena minutė stovykloje yra prasminga. Per įvairias veiklas ir žygius, žaidimus ir kūrybines dirbtuves, išvykas ir edukacijas mes mokomės. Mokomės būti geresni sau, atidesni draugui, atviresni gamtai. Žingeidumas ir smalsumas atrasti, sužinoti ir pamatyti  – patys artimiausi mūsų palydovai stovykloje.

Taigi, kas mūsų laukia?

Išvykos į miesto bičių ūkį URBAN BEE metu patyrę bitininkai papasakos apie avilių priežiūrą, medaus gamybą ir iššūkius, su kuriais susiduria šiuolaikiniai bitininkai. Sužinosime apie bičių gyvybiškai svarbų vaidmenį ekosistemoje, ragausime skanų šviežią medų iš korių, gaminsime natūralaus vaško žvakes.

✓ Ar kada nors svajojai tapti tikru gamtos detektyvu? Atskleisti paslaptis, kurias slepia miškas? Sužinoti, kokie gyvūnai gyvena aplink mus, net jei jų nematome? Visa tai ir dar daugiau sužinosime dalyvaudami Tado Ivanausko zoologijos muziejaus edukacinėje programoje „Pėdsekys gamtoje“.

✓ Žygio Kazlų rūdos miške draugais taps BAGOTA CIBA ožkytės! Žygiavimas miške – ne tik puiki proga atsipalaiduoti, pamiršti stresą ir sustiprinti sveikatą, bet ir tyrinėti įvairius augalus, grybus bei miško gyventojus. Žygio pabaigoje mūsų lauks jaukus piknikas miško glūdumoje. Mėgaudamiesi skaniu maistu ir ožkyčių draugija dalinsimės įspūdžiais ir ilsėsimės po žygio.

✓ Kartu su patyrusiu Kauno marių regioninio parko direkcijos gidu tyrinėsime Kauno marių ir Girionių tvenkinio gyventojus. Leisdamiesi vingiuotais Kauno marių regioninio parko takeliais klausysimės gido pasakojimų apie Kauno marių ir Girionių tvenkinio istoriją, aplinkosaugos problemas ir gyvūnų apsaugos svarbą.

O kur dar įtraukiančios kūrybinės veiklos, smagūs žaidimai, skanus maistas bei empatiški vadovai!

Amžius – 6 – 10 m. vaikams.
Darbo laikas – 7:30-17:30 val.
3 kartus maitinimas: priešpiečiai, 2 patiekalų pietūs, karšta vakarienė;
Profesionalūs vadovai, nedidelės grupės.
Kiekvienas vaikas bus apdraustas.

Preliminari dienotvarkė:

07:30-08:30 Pasitikimas
08:30-08:45 Mankšta
09:00-09:30 Priešpiečiai
09:45-12:00 Suplanuota veikla (žiūrėti detalią programą)
12:30-13:00 Pietūs
13:30-16:00 Suplanuota veikla (žiūrėti detalią programą)
16:15-16:45 Vakarienė
17:00-17:30 Dienos aptarimas ir laukiame tėvelių

Pamainos:
Birželio 17-21 d., 5 dienos – 190 €, vieta – žaidimų kambarys DRAUGUS, K. Petrausko g. 13, Kaunas
Birželio 25-28 d., 4 dienos – 160 €, vieta – žaidimų kambarys DRAUGUS, K. Petrausko g. 13, Kaunas
Rugpjūčio 05-09 d., 5 dienos – 190 €, vieta – žaidimų kambarys DRAUGUS, K. Petrausko g. 13, Kaunas

* Stovyklos organizatoriai pasilieka teisę keisti programą.