VASAROS STOVYKLA SU NAKVYNEKviečiame vaikus (8-14 m.) patirti geriausią savo nuotykį vasaros stovyklose su nakvyne „Laimės kiemas”

Stovyklos programoje:


Mūsų stovykla skirta visiems, pasiilgusiems gamtos grožio, šaunios draugų kompanijos bei įdomių, asmenybę ugdančių veiklų. Tai nuotykių ir naujų iššūkių pilnos dienos ir smagūs vasariški vakarai!
Stovyklos dienos suskirstytos į skirtingas temas – susipažinimo, gamtos pažinimo, sporto, emocijų bei sveikos gyvensenos. Jų metu vaikai mokysis būti komanda, sieks įveikti iššūkius, stiprins fizinę ir emocinę sveikatą, patirs šaunių nuotykių bei susiras naujų draugų.

Amžius – 8-14 m. vaikams, grupės skirstomos pagal amžių;
Trukmė – 6 dienos, 5 naktys (nuo sekmadienio iki penktadienio);
Maitinimas 4 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, vakarienė ir naktipiečiai;
Profesionalūs vadovai;
Kiekvienas vaikas bus apdraustas.

Preliminari dienotvarkė:

07:30-08:00 Ryto ritualai: keliamės, rengiamės, klojamės lovas, valomės dantis
08:15-08:30 Mankšta
08:45-09:30 Pusryčiai
10:00-12:00 Įvairi veikla (žiūrėti detalioje programoje)
12:30-13:30 Pietūs
14:00-16:00 Įvairi veikla (žiūrėti detalioje programoje)
16:00-16:30 Vakarienė
17:00-17:30 Laisvas laikas, popietės skaitiniai
18:00-19:00 Naktipiečiai
19:30-21:30 Vakaro pokalbiai ir vakaro programa (žiūrėti detalioje programoje)
22:00 Miegas

Kaina – 290 €

2023 liepos 09-14 d. Zalensų sodyba, Čekiškė, Kauno raj.

2023 liepos 23-28 d. „Pušyno poilsiavietė”, Kauno raj.

2023 rugpjūčio 06-11 d. Zalensų sodyba, Čekiškė, Kauno raj.

✓ SUSIPAŽINIMO DIENA: jaukiai įsikūrę kambariuose, susipažinsime su teritorija, aptarsime pareigas bei taisykles. Vakaro programoje – susipažinimo žaidimai būriuose, crazy estafetės bei kliūčių ruožas, laužas ir dainos.

✓ SPORTO DIENA: rungsimės linksmose ir netradicinėse rungtyse, kuriose varžysis vaikų sportiškumas su kūrybiškumu, drąsa, loginis mąstymas ir apsukrumas. Vaikai turės galimybę pademonstruoti ne tik sportinius gebėjimus, bet ir strateginį mąstymą, komandinį darbą bei originalumą. Vakaro programoje – iliuzionistas Jurijus Majauskas sukaustys vaikų dėmesį klasiškai atliekamais, komiškais ir užburiančiais magijos triukais.

✓ GAMTOS PAŽINIMO DIENA: eisime į tylos žygį, kurio metu stebėsime, įsiklausysime, pamatysime ir užuosime tai, ką triukšme patirti būna sunkiau – gamtos grožį, miško kvapą, grįžusių paukščių čiulbėjimą, savo kvėpavimą ar širdies plakimą, kito žmogaus buvimą šalia. Žaisime orientacinį žaidimą miške, kartu su ornitologu Gediminu Petkumi tyrinėsime miško ir upių pakrančių gyventojų paslaptis, stebėsime juos su žiūronais ir teleskopais, įveiksime interaktyvius iššūkius. Vakaro programoje – pirtis ir maudynės.

✓ EMOCIJŲ DIENA: žaidimų ir edukacijų metu ugdysime emocinį intelektą – mokysimės suvokti, įvardinti ir valdyti savo emocijas per patirtį ir pojūčius, išgirsime, kaip užspaustos emocijos gali pasireikšti ateityje įvairiais neigiamais aspektais. Vakaro programoje – naktinis žygis, ant laužo kepta vakarienė ir zefyrai.

✓ MOKLSO IR EKSPERIMENTŲ DIENA: sprogdinsime sauso ledo burbulus ir citrinos vulkanus, pūsime balionus be oro, gaminsime debesis ir lietų, eksperimentuosime su natūraliais gamtos dažais, darysime sauso sniego gniūžtes, deginsime burbulus, konstruosime pirotechniką ir fejerverkus. Dieną vainikuos pačių pasigamintas saldusis eksperimentas. Vakaro programoje – teminė diskoteka, būrių pasirodymas – Flash mob, Tik Tok iššūkiai ir smagūs žaidimai.

✓ STOVYKLOS UŽDARYMAS: paskutinę stovyklos dieną pinsime draugystės voratinklį, išreikšime per savaitę patirtas savo emocijas ir jausmus, pasidalinsime įspūdžiais apie stovyklą, išsakysime linkėjimus vieni kitiems ir iškilmingai uždarysime stovyklą bei įteiksime diplomus.

  • Stovyklos organizatoriai pasilieka teisę keisti programą esant nenumatytoms aplinkybėms.