VASAROS STOVYKLA SU NAKVYNE

Pirmą kartą Lietuvoje – gamer’ių stovykla be išmaniųjų technologijų!


Vaikų ir jaunimo vasaros stovykla „Laimės kiemas” yra rengiama jau šeštus metus iš eilės. Tai yra laukiamiausia stovykla vaikų, į kurią kiekvieną vasarą noriai sugrįžta ir auga kartu su mumis.
Trukmė – 6 dienos, 5 naktys (nuo sekmadienio iki penktadienio);
Maitinimas 4 kartus per dieną: pusryčiai, dviejų patiekalų pietūs, vakarienė ir naktipiečiai;
Profesionalūs vadovai;
Kiekvienas vaikas bus apdraustas.

GAMER’IŲ STOVYKLA


Šią vasarą pirmas dvi pamainas skirsime užkietėjusiems gamer’iams, kurie populiariausių žaidimų metu patiriamus nuotykius, iššūkius ir kliūtis turės įveikti realiame gyvenime.

Pirmą kartą Lietuvoje – GEIMERIŲ STOVYKLA be išmaniųjų technologijų.
Sveiki atvykę į didžiausią nuotykį: čia jūsų mėgstamiausi kompiuteriniai žaidimai atgyja gamtos stebuklų apsuptyje! Atsitraukite nuo ekranų ir pasinerkite į pasaulį, kuriame „Roblox”, „Minecraft”, „Gorilla Tag” ir „Fortnite” atgyja gamtoje.
Vietoj to, kad naršytumėme po pikselius, keliausime po miškus, laukus ir upelius. Mūsų „Minecraft” įkvėptuose nuotykiuose statysime tvirtoves naudodami natūralias medžiagas, rastas laukinėje gamtoje. Gaminsime, tyrinėsime ir mokysimės išgyventi kaip žaidime, tačiau su tikro pasaulio iššūkiais.
Ar kada nors norėjote patirti „Roblox” jaudulį ? Nuo kliūčių ruožų iki lobių paieškų – mūsų „Roblox” įkvėptos veiklos pakvies mus tyrinėti stovyklavietes ieškant nuotykių ir įspūdžių. Pasiruoškite bėgti, šokinėti ir varžytis tikrose kliūčių trasose.
„Gorilla Tag” nuotykiai džiunglėse, kurie atgyja vešlioje miško aplinkoje: laikas suptis, laipioti ir slėptis kaip niekada anksčiau. Pasitelkę savo vidinę gorilą keliausime per tankią lapiją žaisdami su draugais tarp aukštų medžių ir paslėptų takų.
„Fortnite” gerbėjai turės progą kautis mūsų tiesioginėje žaidimo versijoje. Kurs strategijas su komanda, ieškos išteklių ir statys epinius statinius, kad įveikti savo priešininkus geriausiame „Battle Royale” žaidime.
Vaikų stovykloje tikime žaidimo galia ir gamtos stebuklais. Taigi, prisijunkite prie mūsų ir patirkite nepamirštamų įspūdžių, kai jūsų mėgstami kompiuteriniai žaidimai atgyja, o vienintelė riba – jūsų vaizduotė.
Sujungdami populiarių kompiuterinių žaidimų jaudulį su gamtos pasaulio stebuklais, sukursime nepamirštamą patirtį, kuri skatins kūrybiškumą, komandinį darbą ir gilų gamtos vertinimą.
Ar jūs pasiruošę leistis į didžiausią žaidimų nuotykį?


Pamainos:
2024 liepos 07-12 d. „Zalensų sodyba”, Čekiškė, Kauno raj.
2024 liepos 14-19 d. „Sadauskų sodyba”, Vilkija, Kauno raj.
Amžius – 8-14 m. vaikams, grupės skirstomos pagal amžių;
Kaina – 400 eurų

KELIAUTOJŲ STOVYKLA

Trakų rajone, pušų ir tvenkinių apsuptyje įkurtoje prabangioje sodyboje vyks trečioji pamaina, skirta jauniesiems keliautojams ir nuotykių ieškotojams. Sodyboje kiekviena detalė – žymiausių keliautojų, Magelano, Kolumbo ir kt. vardais pavadinti kambariai, kruopščiai apgalvotas interjeras nebyliai padrąsins stovyklautojus leistis į nuotykius.

Įspūdinga teritorija praturtins stovyklos programą ir leis patirti teigiamas emocijas. Viename iš 13 sodyboje esančių tvenkinių įkurtame vandenlenčių (Wake) parke dalyviai susipažins su šiuo sportu ir mokysis čiuožti per vandenį.

Plaukiodami su irklentėmis mokysis laikyti balansą ant vandens, stiprins raumenis ir lavins koordinaciją, patobulins laikyseną.

Su patyrusiu žygeiviu leisis į ekstremalius žygius dieną ir netgi naktį. Užsivilkę specialius kostiumus, rungsis nuotaikingose sumo imtynėse.

Lauko amfiteatro erdvėje vaikų lauks vakaro pramogos ir diskotekos. Vakarus leis jaukiai įsitaisę prie laužo diskutuojant aktualiomis paaugliams temomis, reflektuodami apie dienos įvykius ir patirtas emocijas.

Komandinių žaidimų ir užduočių metu ugdys valią, atsakomybę, stiprins savivertę ir socialinius gebėjimus.

Pamainos:
2024 liepos 28 – rugpjūčio 02 d. „Keliautojų namai”, Trakai, Vilniaus raj.
Amžius – 10-15 m. vaikams, grupės skirstomos pagal amžių;
Kaina – 400 eurų

07:30-08:00 Ryto ritualai: keliamės, rengiamės, klojamės lovas, valomės dantis
08:15-08:30 Mankšta
08:45-09:30 Pusryčiai
10:00-12:00 Įvairi veikla (žiūrėti detalioje programoje)
12:30-13:30 Pietūs
14:00-16:00 Įvairi veikla (žiūrėti detalioje programoje)
16:00-16:30 Vakarienė
17:00-17:30 Laisvas laikas, popietės skaitiniai
18:00-19:00 Naktipiečiai
19:30-21:30 Vakaro pokalbiai ir vakaro programa (žiūrėti detalioje programoje)
22:00 Miegas