ŽIEMOS STOVYKLA SAUSIO 2-5 D.


Stebuklingą gruodžio mėnesį, kai vaikų širdyse įsižiebia didelės laimės ugnelė, kai snaigės kyburiuoja už lango ir šilta kakava maloniai kutena nosį – mažųjų stovykla „Laimės kiemas“ jau laukia visų smalsuolių, drąsuolių, švelnučių ir padykėlių ŽIEMOS stovykloje.

Ką veiksime?


✓ Pirmą stovyklos dieną, artimiau susipažinę ir aptarę stovyklos taisykles, dalyvausime Kalėdinėje ekskursijoje Kauno senamiestyje su gidu.

Leisimės į kelionę po senąjį miestą ir susipažinsime su įvairiausiomis Kalėdų paslaptimis:

 -Kas išrado Kalėdų eglutę? – Ką į namus atnešdavo Kalėda? – Kokį žaidimą per šventes žaidžia žydų vaikai? – Ką per Kalėdas skanaudavo LDK didikai?

Šiuos ir daugybę kitų klausimų išnarpliosime žaismingos ekskursijos metu. Pasivaikščiojimas drieksis gražiausiai pasipuošusiomis senamiesčio aikštėmis, gatvelėmis ir kiemeliais. Laukia burtai ir užduotys, skoniai ir kvapai!

✓ Dekoruosime angelo žvakidę.
Angelas – tyrumo, meilės ir saugumo simbolis, o visų šių dalykų kiekvienam vaikui reikia. Tad dekoruosime angelą-žvakidę savo rankomis, spalvotais akmenėliais ir kitomis grožybėmis.

 ✓ Valio! Paliksime miestą ir vyksime į gamtą sodybon „Vilko daina“.

Ar esate girdėję dainuojančius vilkelius? Taip švelniai haskių šunis vadina sodybos šeimininkai. Eisime į žygį su šiais gyvūnais, žaisime su jais, mankštinsimės ir jaukinsimės. Kas gali būti geriau už laiką su mielais, protingais ir linksmais keturkojais draugais? Sukišę nosytes šiltoje tipi palapinėje, gaminsime savo norų talpyklą, kurią galėsime nešioti pasikabinę ant kaklo, kad norai kuo greičiau išsipildytų. Papietavę prie laužo – į  studiją grišime prieš vakarienę.

✓ Mokysimės žongliruoti.

Dalyvausime žongliravimo treniruotėje! Pasitikrinsime ir lavinsime savo reakciją ir koordinaciją, greitį ir rankelių miklumą. Ar žinojai, kad žongliravimas aktyvina smegenų veiklą ir jas ypatingai lavina?

 ✓ Gaminsime lesyklėles.

Žiema– nelengvas laikas visiems, o laukinėje gamtoje tai tikras išbandymų metas. Nors laukiniai paukščiai prisitaikę išgyventi ir šaltuoju metu, tačiau sumažėjęs maisto kiekis ir žiemiškas oras gali būti pražūtingas. Papildomas paukščių lesinimas jiems gali tapti tikru išsigelbėjimu, o mums – maloniu rūpesčiu. Todėl pasiraitoję rankoves, pasiėmę medžio priemones, gaminsime tvarias lesyklėles ir kabinsime jas Panemunės Šile.

✓ Paskutinę stovyklos dieną linksminsimės pižamų vakarėlyje! Suksime ir plaksime įvairių skonių naminius ledus ir prisikrovę visą kalną pabarstukų ir skanukų smaližiausime 😊

Dar daug kitokių pramogų laukia tavęs stovykloje – sniego karas, rogučių lenktynės, raketos gamyba, linksmosios estafetės, rytinės mankštos ir iškilmingas stovyklos uždarymas.

Ar Jūs pasiruošę patirti geriausią savo nuotykį?


Data: 2024 01 02-05 (4 dienos) – 160 eur.

Vaikų amžius: 6-11 m.

Studija RENGINIŲ GALERIJA, Jakšto g. 7, Kaunas

Maitinimas 3 k.: pusryčiai, pietūs, vakarienė.

Visi vaikai yra draudžiami.

07:30-08:30 Pasitikimas
08:30-08:45 Mankšta
09:00-09:30 Priešpiečiai
09:45-12:00 Suplanuota veikla
12:30-13:00 Pietūs
13:30-16:00 Suplanuota veikla
16:15-16:45 Vakarienė
17:00-17:30 Dienos aptarimas ir laukiame tėvelių