ŽIEMOS DIENOS STOVYKLA VASARIO 19-23 D.

DĖMESIO!
Registruokitės iki vasario 1 d. ir gaukite dovanų
„Laimės kiemas” marškinėlius!


Šauniausias atostogų nuotykis, nepamirštamos akimirkos, nauji draugai, nematytos vietos, įspūdingi patyrimai ir geros emocijos !

Stovyklose siekiame ugdyti sąmoningą asmenybę, mokome kritiškai mąstyti, pažinti pasaulį per patyrimą. Stengiamės sudaryti sąlygas kiekvienam atsiskleisti, atrasti savo talentus, skatiname atvirumą, iniciatyvą, sąmoningumą ir savarankiškumą.

Taigi ką veiksime?

PIRMADIENIS

AFRIKINIŲ SRAIGIŲ EDUKACIJA

Kas per visą amžių iš namų neišeina ir nemato kaip namai iš vidaus atrodo?🐌 Svečiuose Afrikinių sraigių veislynas. Smalsausime, kuom skiriasi lietuviškos sraigutės nuo užsieniečių. Pabuvosime gamtamokslinėje, patyriminėje edukacinėje veikloje.
Svarbi dalis – pasitikrinti, ką žinome apie gyvūnus. Kokie yra naminiai gyvūnai, ką jie ėda, kaip juos prižiūrėti, kas yra disciplina, kaip rekomenduojama su jais elgtis ir kaip ne, kas yra atsakomybė ir daug kitų dalykų. Tad žaisime viktoriną! Bus prizai ir siurprizai mažiesiems gyvūnų mylėtojams.


❄ ANTRADIENIS

IŠVYKA pas Perlinius danielius

Išvykos diena! Keliausime į perlinių danielių parką Kauno rajone, kur praleisime gerą pusdienį gamtoje su danieliais – elninių šeimos žinduoliais. Vešime vaišių – morkų, obuolių ir batono – tad turėsime galimybę susipažinti su jais iš arčiau. Drąsuoliai Frankas, Maikas, Bembis, Mažylis ir Pašiaušėlis, sako, ėda tiesiai iš rankų!
Šildysimės prie laužo, o išalkę ten pat kepsime sau pietus. Gamtoje pietauti tikrai puiku, tiesa?


❄ TREČIADIENIS

ORIENTACINIS KAUNO SENAMIESTYJE

Orientacinis žaidimas! Ar žinojai kad Kauno senamiestyje yra daug užuominų susijusių su gyvūnais? Gatvės, skulptūros, ženklai ir paminklai – užkoduotos žinutės laukia tavęs. Pasitelkę išmaniuosius telefonus žaisime orientacinį!
Sočiai papietavę lauksime atvykstant į svečius Kauno zoologijos sodo su edukacija „Gyvūnų gerovės laboratorija”. Kas buvo pirmas – vilkas ar šuo? Kas yra 5 gyvūnų laisvės? Kodėl atsakomybė yra proporcinga laisvei? Apie ką mes čia kalbam??? Viską patirsi pats.


❄ KETVIRTADIENIS

EDUKACIJA APIE PAUKŠČIUS
Paukščių diena – ją skirsime sparnuočiams. Stebėsime juos pro žiūrionus, klausysimės skirtingų 16 paukščių balsų, tyrinėsime lizdus ir lyginsime kiaušinius, juos tapysime. Kadangi vis dar žiema – gaminsime paukščių lesyklėles. Ne bet kokias – o pačias tikriausias su skaniausiu maisteliu ir žinoma – kabinsime jas Santakos parke.

❄ PENKTADIENIS

IŠVYKA Į „MEGA ZOO”

Paskutinę stovyklos dieną vyksime į MEGA zooparką. Čia iš arčiau susipažinsime su gyvūnais turėdami tiesioginį kontaktą – glostysime, maitinsime, bendrausimei ir stebėsime, mat Zoopark gyventojai užauginti namuose ir pripratę prie žmonių dėmesio. O taip pat čia mūsų lauks edukacijos. Kokios? Telieka tai siurprizas (smiley) Dienai baigiantis tavęs lauks stovyklos uždarymas, nominacijos ir diplomai.

* Organizatoriai pasilieka teisę koreguoti programą esant nenumatytoms aplinkybėms.

Tikriausiai jau supratote, kad tai pati prasmingiausia stovyklos programa! Iki pasimatymo!


5 dienų kaina – 190 eur

Vaikų amžius: 6-11 m.
Visi vaikai draudžiami
Studija RENGINIŲ GALERIJA, Jakšto g. 7, Kaunas

07:30-08:30 Pasitikimas
08:30-08:45 Mankšta
09:00-09:30 Priešpiečiai
09:45-12:00 Suplanuota veikla
12:30-13:00 Pietūs
13:30-16:00 Suplanuota veikla
16:15-16:45 Vakarienė
17:00-17:30 Dienos aptarimas ir laukiame tėvelių