ŽIEMOS DIENOS STOVYKLA VASARIO 13-17D.


Šauniausias atostogų nuotykis, nepamirštamos akimirkos, nauji draugai, nematytos vietos, įspūdingi patyrimai ir geros emocijos !

Atostogos kur buvusios, kur nebuvusios ir vėl beldžiasi į vaikų duris. Kur ten beldžiasi – vaikai kviečia ir rankomis moja, kad tik jos greičiau ateitų, kad paskubėtų…

Tačiau mums, suaugusiems, svarbu, ką jos atneš mūsų mažiesiems, ko išmokins, kaip pastiprins. Tad atsižvelgę į tėvelių norus ir mažųjų svajones, sukūrėme programą, kuri subalansuoja fizinio kūno, proto ir šviesių širdelių poreikius 😊

Taigi ką veiksime?

MINDFULLNESS DIENA

Dažnai vaikams sunku susikaupti, išlaikyti dėmesį ilgiau, nepasiduoti aplinkinių emocijom, išbūti nemalonioje situacijoje ar tiesiog išlaukti dėmesio. Šios dienos veiklos suplanuotos taip, kad ugdyti savybes padedančias įveikti sunkumus, dėmesio koncentracijos stoką ir kantrybę. Šią dieną vaikų laukia:
TYLOS ŽYGIS,
VAIKIŠKOS MEDITACIJOS
ŽAIDIMAI, skatinantys išgirsti, pamatyti ir pajausti šalia esantį.


MYLIMUKŲ DIENA

Ir niekada mums meilės nebus per daug 😊 Meilė – visa ko pagrindas, o kad vaikas augtų laimingas ir pasitikintis savimi – jam per dieną reikia mažiausiai 12 apkabinimų. Todėl šią dieną leisime sau džiaugtis, apsikabinti ir stebinti vienas kitą maloniais siurprizais. Valentino dieną mūsų lauks:
SPORTAS IR ESTAFETĖS PANEMUNĖS ŠILE
ŽAIDIMAS „SLAPTAS VALENTINAS“
SALDŽIOS DOVANĖLĖS GAMYBA


IŠVYKOS DIENA

Pažintinės išvykos vaikams padeda lavinti jų pastabumą, suteikia galimybę pamatyti įdomias gamtos vietas, gyvūnų įvairovę ir tautinį paveldą. Taip pat lavėja vaikų socialiniai, komunikavimo, globalaus mąstymo įgūdžiai, vaikai mokosi veikti komandoje, padėti vienas kitam, ugdosi saugaus elgesio įgūdžius. Šitiek gėrio vienoje išvykoje, kurioje bus:
RUMŠIŠKIŲ LIAUDIES BUITIES MUZIEJUS
EDUKACIJA
UŽGAVĖNIŲ KAUKĖS GAMYBA
BLYNŲ, BLYNUKŲ KEPIMAS


TĖVYNĖS DIENA

Na, čia daug kalbėti nereikia. Visi suprantame, kad LIETUVA – mūsų namai ir gimtinė, todėl žinoti svarbiausius Lietuvos istorinius įvykius – kiekvieno lietuvio pareiga. Lietuvos valstybės atkūrimo dieną mūsų lauks:
EDUKACIJA ISTORINĖJE LIETUVOS RESPULBLIKOS PREZIDENTŪROJE
PROTMŪŠIS LIETUVOS TEMA

ŠEŠĖLIŲ TEARTO DIENA

Teatras ugdo vaikų kūrybiškumą, dėmesingumą, gausina žodyną, plečia akiratį, socializuoja ir… užburia! Žaisti teatrą, eksperimentuoti su juslėmis ir kalba – ach, kaip tai sudomina vaikus, moko originaliai mąstyti, kūrybiškai spręsti uždavinius ir problemas. Taigi pasitelkę vieną maloniausių ir efektyviausių būdų, mes „kalbėsime“ apie nepatogias situacijas, „sunkius“ jausmus ir gniuždantį neteisybės jausmą. Paskutinę stovyklos dieną bus:
TEATRO SCENOS GAMYBA
SVEČIAS STUDIJOJE „KOKIE PAGRINDINIAI TEATRO PRINCIPAI?“
VADOVŲ IR VAIKŲ PASIRODYMAI
STOVYKLOS UŽDARYMAS IR KARŪNAVIMO ŽAIDIMAS

Ar Jūs pasiruošę patirti geriausią savo nuotykį?


Kaina 5 dienų – 155 eur.

Kaina 4 dienų (be vasario 16 d.) – 125 eur.

Vaikų amžius: 7-10 m.

Studija Vėjo pagauti, Kiškių g. 22, Kaunas.

07:30-08:30 Pasitikimas
08:30-08:45 Mankšta
09:00-09:30 Priešpiečiai
09:45-12:00 Suplanuota veikla
12:30-13:00 Pietūs
13:30-16:00 Suplanuota veikla
16:15-16:45 Vakarienė
17:00-17:30 Dienos aptarimas ir laukiame tėvelių